O Nas

Z połączenia wieloletniego doświadczenia w branży handlowej i pasji do mody powstał sklep carmine.pl. Ogromnie się cieszę, że odwiedzasz mój sklep internetowy. Nazywam się Patrycja Zimna i jestem jego właścicielką.

Z pełnym profesjonalizmem angażuję się w projekty, które mają cel i misję, dlatego sklep carmine.pl zajmuje w moim sercu szczególne miejsce. Jestem przekonana, że znajdziecie tu coś, czego szukacie dla siebie lub swoich bliskich, chcąc sprawić im gustowny prezent. Bądź na bieżąco, a zaskoczę Cię nowymi kolekcjami, obok których z pewnością nie przejdziesz obojętnie. 

Na sklepie przedstawiam produkty, które do tej pory bezskutecznie usiłowałam znaleźć w innych butikach. Postanowiłam wziąć sprawę we własne ręce! Dzięki temu modne i znakomitej jakości ubrania znajdziesz w bardzo dobrej cenie, w jednym miejscu. Wszystko to udało się osiągnąć dzięki współpracy z polskimi producentami odzieży m. in. z Łodzi, którzy nieustannie podążają za trendami a ich wybory słyną z wysokogatunkowych materiałów. Jakość szwów, kroju i niepowtarzalna stylistyka sprawi, że z łatwością wyróżnisz się w tłumie sieciówkowych kreacji!